Deschidem aripi și susținem evoluția permanentă

zig zag

Ne dorim să fim deschizători de aripi pentru elevii noștri, să îi încurajăm să exceleze la învățătură, alimentându-le plăcerea de a studia și stimulându-le pasiunile.

Despre noi

Am pus bazele unei grădinițe moderne și ale unei școli cu clasele I-IV, captivante și adaptate la nevoile de creștere, dezvoltare și educație ale celor mici. Ne-am propus “să antrenăm” copiii într-un mediu armonios, plăcut, unde alături de echipa părinți-profesori își pot explora adevăratul potențial.

Admitere Grădiniță
Admitere Școală

Pași admitere

Te așteptăm să ne contactezi sau să ne vizitezi pentru a afla mai multe informații despre școală sau grădiniță.

Acte necesare înscrierii la grădinița sau școala noastră: cerere înscriere, copie a certificatului de naștere al copilului, copii ale documentelor de identitate ale părinților, fișă școlară (după caz, dacă elevul a mai fost înscris la o altă școală), certificat medical, plata taxei de înscriere.

Ce spun părinții

Alina M.

mama Alexiei

Învățătorii dedicați, programul de învățare individualizat și mediul de învățare prietenos au contribuit semnificativ la creșterea încrederii și a pasiunii pentru învățare a Alexiei. Am simțit încă de la început că fetița noastră este pe drumul cel bun pentru a-și atinge potențialul maxim.

Daniel S.

tatăl lui Rareș

În căutarea unei școli care să pună accent pe educație, dezvoltarea personală și valorile morale, am găsit Școala Privată ETOS. Copilul meu a avut o experiență minunată aici încă din prima zi. Profesorii sunt extrem de plăcuți și competenți și au creat un mediu sigur și stimulant. Suntem recunoscători pentru calitatea educației și a valorilor promovate de școală.

Ramona B.

mama lui Victor

Pe lângă activitățile din programă, băiatul meu a avut șansa de a experimenta o varietate de activități extracurriculare, ceea ce i-a dezvoltat creativitatea și abilitățile sociale. Sincron a depășit cu mult așteptările noastre, oferind o educație peste așteptări.

Ce spun părinții

Alina M.

mama Alexiei

Daniel S.

tatăl lui Rareș

Ramona B.

mama lui Victor

Vino alături de noi

Ne dorim să sincronizăm procesul de învățare din România cu cerințele dinamice ale lumii în care trăim. Punem accent pe pregătirea unor copii adaptabili, încrezători în forțele proprii, rezilienți, capabili să relaționeze natural și să se integreze ușor acolo unde își doresc.

Îți stăm la dispoziție pentru mai multe detalii